تور تایلند تور ترکیه تور دبی تور مالزی تور چین تور هند

.
چهارشنبه 22 آذر 1396.
الأربعاء 25 ربيع أول 1439.
Dec 13 2017.

بازار بهکیش

بازار به کیش با  ۴۰ فروشگاه به عنوان اولين بازار ساخته شده در جزیره کیش ، پس از پیروزی انقلاب اسلامی شناخته می شود .

بازار بهکیش

 بازار به کیش سالها جهت ارائه خدمات و فروش محصولات صنعتي ، ساختماني ، ابزار و یراق آلات ، لوازم خانگى و مواد مصرفی و ... مورد استفداه عموم بوده است .

ادامه مطلب: بازار بهکیش

ماهیهای جزیره کیش

جزيره کيش به علت قرار گرفتن در آبهاي آزاد از نظر داشتن ماهي تنوع زيادي دارد. ماهي‌ها و ديگر آبزيان موجود در سواحل كيش، استثنايي‌ترين ويژگي اين جزيره محسوب می شود.ماهي‌هاي تزييني و بسيار زيبا كه در آب‌هاي حاشيه كيش غوطه‌ور هستند که به دلیل مرجانی بودن سواحل کیش ، وجودشان از تماشاگران پنهان نمانده و مسافران را ساعت‌ها سرگرم می كنند.

ادامه مطلب: ماهیهای جزیره کیش

طرقبه

از ییلاق های خوش ب و هوای شهر و از آبادی‌های بزرگ طوس قدیم شهر طُرقَبه بوده که در میان دره‌های سرسبز رشته‌ کوه بینالود قرار گرفته است . طرقبه یکی از شهرهای شهرستان طرقبه شاندیز به شمار می‌آید . شهر طرقبه در شمال غرب مشهد واقع شده که از انتهای بلوار وکیل آباد آغاز می‌شود.

ادامه مطلب: طرقبه

 

تور داخلی ایران که تحت عنوان تورهای ایرانگردی و تورهای طبیعت گردی و تورهای یک روزه اجرا میگردد،علاقمندان زیادی دارد.با توجه به تنوع اقلیمی و آب و هوائی ایران ،دارای طرفداران متعدد داخلی و خارجی میباشد.همکاران ما همه ساله تعداد متعددی تور داخلی در مسیرهای روتین و مشهوری مانند تور کیش،تور مشهد،تور شیراز،تور قشم،تور اصفهان و .... و تورهای طبیعت گردی و یکروزه مثل :تور رامسر،تور نمک آبرود،تور تنگه واشی،تور گلابگیری کاشان و تور کویرو ......

ادامه مطلب: تور ایرانگردی

شما اینجا هستید: Home تورهای داخلی