تور تایلند تور ترکیه تور دبی تور مالزی تور چین تور هند

.
چهارشنبه 22 آذر 1396.
الأربعاء 25 ربيع أول 1439.
Dec 13 2017.

خیابان شان­ شیا جیو لو  گوانجو

خیابان شان­شیاجیولو یکی از خیابانهای مشهور شهر گوانجو چین برای خرید کردن است که بسیاری از برندها و مارکهای لباس و پوشاک معتبر در آن دارای شعبه داشته و آنرا به یکی از بهترین مراکز خرید گوانجو تبدیل کرده اند.

 

خیابان شان­ شیا جیو لو گوانجو

 برای خرید کردن لباس و کفش و همچنین خیلی چیزهای دیگر مثل بدلیجات و ساعت به این خیابان زیبا و دیدنی میتوانیدبه انجا رفته وخریدکنیدرو از قدم زدن در آن لذت برده و هر چه که دلتان خواست تهیه کنید.همپنین در این خیابان تعداد بسیار زیادی رستوران، آبمیوه­ فروشی، اسنک­ فروشی، دست­فروشی و هرچیز خوردنی که به ذهنتان خطور می کند،موجود است.

 

خیابان شان­ شیا جیو لو گوانجو

یادتان باشد که اگردرتور گوانجو چین زمانی برای خرید وتفریح گذاشتید،خوب است که عصر را برای رفتن به شان­شیاجیولو انتخاب کرده و به این بازار بروید،چون که این خیابان در تاریکی شب و روشنایی چراغها زیبایی بیشتری دارد و می توان گفت که در شب این خیابان تبدیل به یکی از جاذبه های دیدنی چین و دیدنی های شهر گوانجو چین خواهدشد.برای رفتن به این بازاراز خط 1 مترو گوانجو ، ایستگاه Changshou Lu، خروجی D1 استفاده کنید و از همان ابتدای خیابان از سمت راست تا انتهای خیابان بروید. و در برگشت از سمت چپ خیابان برگردید.

منبع سایت تور و بلیط چین : chinaticketnet.ir

شما اینجا هستید: Home تورهای خارجی خیابان شان­ شیا جیو لو گوانجو