تور تایلند تور ترکیه تور دبی تور مالزی تور چین تور هند

.
چهارشنبه 22 آذر 1396.
الأربعاء 25 ربيع أول 1439.
Dec 13 2017.

درخت سبز کیش

منطقه درخت سبز در انتهاي طویل ترين مسير آبرفتي باستاني كيش قرار دارد . آب‌هاي سطحي به قسمتي از منطقه شمالي جزيره كه به دره پرتغالي‌ها معروف است سرازير مي‌شوند، لذا اين منطقه از سرسبزي خاصي برخوردار است. در اطراف يكي از كهنسال‌ترين درختان لور جزيره، مجموعه درخت سبز احداث شده است.سرسبزي محوطه ساختمان‌ها و نرده‌هاي چوبي و پياده‌روهاي اين مجموعه، مناطق شمالي كشور را تداعي مي‌كند. اما يكي از عواملي كه گردشگران را به اين نقطه مي‌كشاند، هيبت افسانه‌اي درخت سبز است.درخت سبز كهنسال‌ترين درخت «لور» جزيره است و احتمالا بين ۵۰۰ تا ۶۰۰ سال عمر دارد. بر شاخه هاي اين درخت، گره هايي با نخ يا پارچه زده شده است كه در نگاه اول آن را به نوعي مقدس مي نماياند. گروهي از مردم عقيده دارند كه اين درخت شگون دارد و به همين دليل به قصد برآورده شدن نيازشان پارچه‌هايي به شاخه‌هاي آن گره می زنند.

درخت سبز جزیره کیش

مجموعه درخت سبز با آلاچيق‌هاي زيبا و محل هاي متعدد پخت كباب براي استراحت و بازديد رايگان گردشگران بازسازي شده است.درخت لور يا انجير معابد، معروفترين درخت جزيره است. اين نوع درخت در نواحي جنوبي ايران رشد مي کند. پوست کهنسال درخت لور و برگ‌ها و ريشه‌هايش که از بدنه اصلي آن آويزان هستند، آن را از ساير انواع درختان متمايز مي‌سازد. ريشه اين درختان طوري رشد مي کند که مانند چتري بر روي زمين سايه مي‌افکند و ممکن است تا چند صد سال عمر کنند.

 

آدرس: جزيره كيش، مجموعه درخت سبز

منبع سایت تور و بلیط کیش : kishtournet.ir

 

 

 

بلیط هواپیما داخلی کلا به بلیط هایی گفته می شود که هم مبدا پرواز و هم مقصد پرواز در داخل سرزمین ایران باشد.بدیهی است غیر از موارد خاص ، این پروازها می بایست توسط یکی از شرکتهای هواپیمایی داخلی صورت پذیرد.تقریبا به بیشتر شهرهای دارای فرودگاه از شهرهای بزرگ کشور مانند ، تهران ، شیرلز ، مشهد ، اصفهان ، کیش ، بندر عباس و اهواز پرواز دایر می باشد.که این پروازها دو غالب دو نوع پرواز طبقه بندی می شود:پروازهای سیستمی یا برنامه ریزی شده و اسکجوال و پروازهای چارتری که هم می تواند بخشی از پروازهای برنامه ای باشد و هم می تواند پروازی فوقالعاده باشد.به هر تقدیر قیمت بلیط هواپیما داخلی برنامه ریزی شده توسط سازمان هواپیمایی کشوری مشخص می شود و پروازهای قیمت پروازهای چارتری توسط آژانس چارتر کننده مشخص می شود. قیمت بلیط های چارتری نوسانات بسیاری دارد .که گاهی اوقات به هفتاد هشتاد درصد تخفیف هم می رسد که به این بلیط ها اصطلاحا دقیقه نودی یا لحظه آخری و آفری اطلاق می گردد در عین حال عمده بلیط هایی که بصورت چارتری یا سیستمی ارائه می گردد بشرح ذیل می باشد:

بلیط هواپیما تهران

بلیط هواپیما مشهد

بلیط هواپیما شیراز

بلیط هواپیما کیش

بلیط هواپیما قشم

بلیط هواپیما اهواز

بلیط هواپیما بندر عباس

یلیط هواپیما بوشهر

بلیط هواپیما چابهار

بلیط هواپیما ساری

بلیط هواپیما رشت

بلیط هواپیما گرگان

بلیط هواپیما رامسر

بلیط هواپیما کرمانشاه

برای رزرو بلیط های داخلی و انعقاد قراردادهای شرکتی می توانید با شماره 02188505454ویا02187170 تماس حاصل فرمایید

www.csos.ir

 

 

 

شما اینجا هستید: Home بلیط های داخلی